Policz z nami susły po raz dziesiąty!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dziesiątej edycji letnich obozów przyrodniczych organizowanych przez PTOP "Salamandra" w ramach Programu susel Glebowice lato 2014 WS "SUSEŁ". Będziemy badać liczebności susłów na stanowiskach tych zwierząt oraz prowadzić obserwacje w ich naturalnym środowisku.

Jeśli:
- interesuje Cię przyroda i chcesz się dowiedzieć jak ją chronić w praktyce,
- nie straszna Ci praca w terenie,
- chcesz spędzić miło czas z ludźmi o podobnych zainteresowaniach,
- jesteś osobą pełnoletnią bez przeciwskazań zdrowotnych (takich jak alergia na pyłki traw),
spełniasz wszystkie warunki niezbędne do tego, żeby wziąć udział w obozie :)

Terminy letnich obozów przyrodniczych:

  • 11-17 lipca 2016 - stanowisko w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie) OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
  • 26 lipca - 1 sierpnia 2016 - stanowiska w  Głębowicach i Jemielnie  (woj. dolnośląskie) UWAGA! NA TEN TERMIN MAMY JUŻ KOMPLET. Zapisujemy tylko na listę rezerwową.

Szczegółowych informacji dotyczących udziału w obozach udziela drogą mailową Julia Kończak: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Liczba miejsc na obozach jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie przez zgłaszającego warunków formalnych. Przewidujemy także utworzenie listy rezerwowej.

Z osobami zakwalifikowanymi do udziału w obozie zostaną podpisane umowy o wolontariacie, a chętni otrzymają zaświadczenie.

Julia Kończak