Wiosenne wypuszczanie susłów

W tym roku PTOP „Salamandra” zamierza przeprowadzić dodatkowe, próbne, wiosenne wypuszczanie susłów moręgowanych z hodowli w Zoo. Można zgłaszać się do pomocy w akcji.

susel-wowlntariuszeJeśli prognozy pogody nie ulegną zmianom, w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne planujemy przeprowadzenie akcji wypuszczenia części susłów moręgowanych na jedno z odtwarzanych stanowisk wolnościowych. Pełnoletni wolontariusze mogą pomóc przy odłowach w Zoo w Poznaniu i ewentualnie wypuszczaniu na stanowisku na Dolnym Śląsku. Działania te odbędą się prawdopodobnie w poniedziałek 15.04 i rezerwowo we wtorek 16.04. Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać pod adres marta(at)salamandra.org.pl.

UWAGA - z powodu przeciągających się chłodów, akcja została przeniesiona na czwartek 18.04. Dziękujemy za zgłoszenia. Lista miejsc jest wyczerpana, mamy też już listę rezerwową.


Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Susly-formularz-zgloszeniowy.doc)Form-zgloszeniowy-DOCEdytowalna wersja formularza zgłoszeniowego (do wypełniania komputerowego i odesłania)39 Kb