Zapraszamy na liczenie susłów

susel Pełnoletnich, nie bojących się intensywnej pracy polowej miłośników przyrody zapraszamy na dwie akcje liczenia susłów moręgowanych na Dolnym Śląsku. Pierwsza odbędzie się w dniach 20-23 lipca, druga 24-28 lipca 2020*.

Wolontariuszom zapewniamy darmowe zakwaterowanie z dostępem do wspólnej kuchni i łazienek (w Trzcinicy Wołowskiej). Prace będą koordynowane przez specjalistów z PTOP „Salamandra”. W pierwszym terminie monitoring będzie prowadzony w Jemielnie, w drugim a Głębowicach. Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane zapisanym uczestnikom.

Zapisy prowadzimy wyłącznie internetowo, pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłosić się można na jedną lub obie akcje. Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie na całe akcje. Przewidujemy także utworzenie listy rezerwowej Z osobami zakwalifikowanymi do udziału w obozie zostaną podpisane umowy o wolontariacie, a chętni otrzymają zaświadczenie.

Marta Kepel


*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość skrócenia czasu trwania obozu, jeśli wszystkie planowane zadania zostaną zrealizowane wcześniej.