Konkursy przyrodnicze - etapy finałowe

Informujemy, że etapy finałowe konkursów przyrodniczych, organizowanych przez PTOP "Salamandra" w roku szkolnym 2017/208 odbędą się w następujących terminach oraz miejscach:

- etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych 'Parki narodowe w Polsce" - 24 marca 2018 r., godz. 10.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Os. Czecha 59 (Rataje). Przewidywany czas trwania imprezy - 3 godziny.

- etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Płazy i gady Polski" - 21 kwietnia 2018 r., godz. 10.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Os. Czecha 59 (Rataje). Przewidywany czas trwania imprezy - 3 godziny. W załączeniu - lista osób zakwalifikowanych do tego etapu.

Dojazd do ZSO nr 4 z przystanku przy Dworcu Głównym - tramwajem nr 18 do przystanku nr 2 przy ul. Kórnickiej, a następnie tramwajem nr 5 lub 17 do przystanku na Os. Czecha.

- etap ponadwojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Płazy i gady Polski" - 12 maja 2018 r., w Świebodzinie (dokładne miejsce zostanie podane uczestnikom w kwietniu).

 kumak nizinny Skorupka

Fot. Tomasz Skorupka

Do zobaczenia!

Ewa Olejnik

Sponsorzy Konkursów:

WFOSiGW-Poznan male 2


Kuratorium Oświaty w Poznaniu


ezegarki

 

garaze-logo

kampanieseo-logo-konkursy y42

teamsolution-logo

jafar-logo-1

logo MPN male

Wielkopolski okragle podstawowe cmyk male

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO.pdf)LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO.pdfLista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego64 Kb