Konkurs "Ptaki Polski" - etap wojewódzki

Za nami etap szkolny Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych "Ptaki Polski" (8 stycznia). Uczestnicy napisali jak zwykle test wyboru jednej z czterech proponowanych odpowiedzi. Żeby przejść do kolejnego, wojewódzkiego etapu, trzeba było wiedzieć m.in. że pliszka siwa kiwa często ogonem w górę i w dół, wilga przylatuje do nas w maju, pierwiosnek jest bardzo podobny do piecuszka, a paszkot należy do tej samej rodziny co kwiczoł.

wilga 2 Tomasz Skorupka male

W etapie szkolnym uczestniczyło 45 szkół z województwa wielkopolskiego. Wyniki bardzo nas cieszą. 67 osób uzyskało ponad połowę z maksymalnie możliwych 24 punktów. Maksymalną liczbę punktów uzyskał jako jedyny Wiktor Kania z I Liceum Ogólnokształcącego w Pile. Gratulujemy! :)

Do kolejnego etapu przeszło 94 uczniów. Ich listę zamieszczamy pod artykułem.

Etap wojewódzki odbędzie się 7 marca 2020 r., o godz. 10.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Os. Czecha 59 (Rataje).

Przewidywany czas trwania imprezy - 3 godziny.

DO ZOBACZENIA! :)

 

Ewa olejnik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konkurs wspierają:

Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Nadleśnictwa: Jarocin, Karczma Borowa, Koło, Konstantynowo, Łopuchówko, Tuczno, Turek oraz:

Biologia logotyp maleLiterackie male

KS dawne Kampanie male

 

logo cmyk pelna wersja wp male

pasny buriat male

 logo ios pl pion CMYK JPG Male

CiS FISH maly 2

Arvika

Autoelf

Bakar

Contact Sales

Dent Krakow

Lukstone

Solidne drzwi

Star Sport

ABCTlumaczenia

 drzewka owocowe male

loga 8 2 male

logo kylos male

logo flowrolls male

logo kameralna male

logo krmdruk male

logo loft44 male

logo sky shop male

 

vitallabs-logo-1553857732 male

 

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (spis uczniow do etapu wojewodzkiego_Ptaki Polski.pdf)spis uczniow do etapu wojewodzkiego_Ptaki Polski.pdf 63 Kb