Konkurs "Nietoperze Polski" - etap wojewódzki

Informujemy, że etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych "Nietoperze Polski" odbędzie się w dn. 11 marca (sobota), w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu (Os.Czecha 59).

mroczek pozlocisty maly

Fot. Andrzej Kepel

Dojazd z przystanku przy Dworcu Głównym tramwajem nr 18 (kierunek - Franowo). Początek imprezy - godz. 10.00. Przewidywany czas trwania Konkursu - maks. 3 godziny.

Do etapu wojewódzkiego Konkursu zostało zakwalifikowanych 93 uczniów z punktacją minimum 10 pkt. W załączeniu lista uczniów (kolejność alfabetyczna) zakwalifikowanych.

W przypadku decyzji o rezygnacji z udziału w etapie wojewódzkim prosimy o poinformowanie nas o tym drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie/smsowo: 600-915-411.

Gratulujemy uczniom oraz Nauczycielom! :)

Na zwycięzców czekają jak zwykle liczne nagrody :)

Do zobaczenia!

 

Ewa Olejnik
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
600-915-411
 
Norweski-300
Przedsięwzięcie realizowane w ramach projektu „GACEK – kompleksowy program podnoszenia świadomości społecznej na temat ekosystemów stanowiących siedliska nietoperzy”, dofinansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021 oraz z Budżetu Państwa.
 
Pozostali sponsorzy:
 
Nadleśnictwa: Durowo, Góra Śląska, Krzyż, Łopuchówko, Pniewy, Turek, Włoszakowice
 
 
oraz
 
Ubrania do Oddania logo
 
pasny buriat male
 
logo cmyk pelna wersja wp male
 

Logo Wilga zolta apla kolo RGB male

 
 
KS dawne Kampanie male
 
Bakar male
derato male
 
 
EkspresRusztowania logo male
 
logo mans-1 male
 
logo-1 male
 
logo123 90px male
 
 
logo-drambroziak-laboratorium- 1  male
 
Logo-Mortrans male
 
autoskuplogo male
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (uczniowie zakwalifikowani do etapu woj_Nietoperze Polski.pdf)uczniowie zakwalifikowani do etapu woj_Nietoperze Polski.pdf 691 Kb