Konkursy przyrodnicze - terminarz etapów okręgowych, wojewódzkich oraz ponadwojewódzkich

Poniżej podajemy terminy oraz miejsca poszczególnych etapów konkursów przyrodniczych organizowanych przez PTOP „Salamandra” w roku szkolnym 2012/2013.

  • etap okręgowy Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt. „Ptaki Polski zagrożone wyginięciem”:

- 16 lutego 2013 r., godz. 10.00

- lista szkół uczestniczących w etapie, wraz z przyporządkowanymi okręgami, do ściągnięcia poniżej.

  • etap ponadwojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych pt. „Rośliny i zwierzęta mokradeł zagrożone wyginięciem”:

- 2 marca 2013 r., godz. 10.00

- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu (Os. Czecha 59)

  • etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt. „Ptaki Polski zagrożone wyginięciem”:

- 20 kwietnia 2013 r., godz. 10.00 (zmiana w stosunku do pierwotnie planowanego terminu - 16 marca, który koliduje z etapem wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego)

- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu (Os. Czecha 59)

  • etap ponadwojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt. „Ptaki Polski zagrożone wyginięciem”:

- 18 maja 2013 r., godz. 10.00

- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu (Os. Czecha 59)

Dojazd do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu:

- z przystanku przy Dworcu Zachodnim - tramwajem nr 11 do Ronda Starołęka, a następnie tramwajem nr 17, 6, 5 do przystanku na Os. Czecha

lub

- z przystanku koło Dworca PKS tramwajem nr 14 do Pl. Wiosny Ludów, następnie należy przejść na przystanek przy ul. Wrocławskiej koło Kupca Poznańskiego i wsiąść w tramwaj nr 5 (przeciwny kierunek jazdy!).

ZA ZMIANY W TERMINACH I ZWIĄZANE Z TYM NIEDOGODNOŚCI SERDECZNIE PRZEPRASZAMY. WYNIKAJĄ ONE Z DOSTOSOWANIA SIĘ DO POTRZEB UCZESTNIKÓW, A TAKŻE Z MOŻLIWOŚCI GOSZCZĄCEJ NAS SZKOŁY.

Ewa Olejnik

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (okregi_dla nauczycieli.pdf)okregispis szkół z przyporządkowanymi okręgami102 Kb