Otwarcie wystawy FOTO-EKO 2018

4 grudnia, w samo południe, w zielonych okolicznościach Palmiarni Poznańskiej uroczyście otworzyliśmy wystawę Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO 2018.

Przypomnijmy, że Konkurs zorganizowany był już po raz 26, a do tegorocznej edycji zgłoszono ok. 500 prac. Ponieważ główny cel FOTO-EKO to wywołanie zachwytu, zaintrygowania przyrodą, a tym samym uchronienie jej przed zniszczeniem - z 36 prac utworzono wystawę, którą w Palmiarni będzie można oglądać do 30 grudnia a od stycznia 2019 r. ruszy ona w roczną podróż po Polsce (głównie zawita do wielkopolskich szkół).

Wystawa nie powstałaby, gdyby nie uczestnicy Konkursu. Trójka autorów prac, a jednocześnie laureatów FOTO-EKO 2018  (Magdalena Majewska, Marta Stefanik i Paweł Jakubek) uświetniła uroczystość otwarcia. Mieliśmy okazję porozmawiać z autorami o ich pasji fotografowania, o przyrodzie i potrzebie edukacji.

na strone 2

na strone

Z wizerunkami autorów wszystkich nagrodzonych w FOTO-EKO prac zapoznać się można na stronie Foto-Kuriera: http://www.foto-kurier.pl/aktualnosci/konkursy/pokaz-6957-foto-eko-2018-wyniki.html#czytaj.

ogolne

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy po raz pierwszy w historii FOTO-EKO zaprezentować wystawę w takich korespondujących z tematyką prac warunkach. Miejmy nadzieję, że wystawa będzie jak zwykle cieszyć oczy oglądających i spełniać swoje „uwrażliwiające” zadanie...

Druk wystawy - firma COLOR GRAFIK.

Ewa Olejnik

Partner główny Konkursu:

RGB VEOLIA FUNDACJA 10CM mniejsze

Pozostali partnerzy:

Logo www black copy mniejsze

Palmiarnia logo malutkie

kampanieseo-logo-konkursy y42

Vanellus male

Logo PP SOSENKA male

blachotrapez male

ecoflores male

fasardi male

feldhausklinker male

medjol male

brevis-logo male

Patronat medialny:

Logo www black copy mniejsze

Magazyn logo czarne male