Zapraszamy do dzielenia się pięknem - FOTO-EKO 2021

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" już prawie po raz trzydziesty (sic!) organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO. Celem nadrzędnym Konkursu jest każdorazowo utworzenie wystawy i wywołanie zachwytu u młodych odbiorców, których wrażliwość dopiero się kształtuje. FOTO-EKO promuje dokumentowanie sytuacji i zjawisk z życia przyrody, w które nie ingerował człowiek.

logo fotoeko malutkie


Przedmiotem Konkursu są jak zwykle zdjęcia przedstawiające przyrodę Polski (dziko występujące rośliny, grzyby, zwierzęta lub ciekawe przyrodniczo miejsca).

Z uwagi na chwilowe problemy z serwerem Foto-Kuriera pierwotny termin zgłaszania prac: 15 października 2021 r. został zmieniony na 20 października, godz. 23.59.

Zdjęcia prosimy wysyłać za pośrednictwem strony internetowej: http://www.foto-kurier.pl/uzytkownik/twoje_zdjecia.html.

Nagradzane są trzy najlepsze prace, którym Jury przydziela pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Przyznawane są ponadto wyróżnienia. Jury może wyróżnić dowolną liczbę prac. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 3 tysięcy złotych: sprzęt fotograficzny, sportowy, turystyczny, elektroniczny, komputerowy, książki o tematyce przyrodniczej. Informacja o sposobie przekazania nagród zostanie podana w liście przesłanym do laureatów wraz z informacją o wynikach Konkursu.

Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 15 listopada 2021 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Ewa Olejnik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


FOTO-EKO 2021 wspierają:

Logo www black copy mniejsze

KS dawne Kampanie male

robgont male

bakar male

collegium humanum logo www male

emba male

magiaswiatel male

mbpartner czarne male

sklep sportowy male

soberka

sigma logo male

dmsales logo male


ubezpieczenia-po-ludzku

 

Patroni medialni:

Magazyn logo czarne male

Logo www black copy mniejszeZałączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (RODO_2021.pdf)RODO_2021.pdf 26 Kb
Pobierz plik (REGULAMIN_FOTO-EKO_2021.pdf)REGULAMIN_FOTO-EKO_2021.pdf 114 Kb