SZKOLENIE DLA PRACOWNIKÓW STAROSTW POWIATOWYCH

Uwaga pracownicy starostw powiatowych - ostatnia szansa na wzięcie udziału w szkoleniu dotyczącym zasad rejestracji zwierząt z gatunków chronionych. Szkolenie odbędzie się w dniach 8-10 listopada b.r. w Kiekrzu pod Poznaniem. Przedsięwzięcie objęte jest patronatem Ministerstwa Środowiska.

Listopadowe szkolenie jest ostatnim z serii pięciu szkoleń kierowanych dla pracowników starostw powiatowych odpowiedzialnych za rejestrację zwierząt. Szczególnie liczymy na aktywny udział osób, które z uwagi na problemy wynikające z wiosennej powodzi nie mogły dotrzeć na żadne z czterech szkoleń przeprowadzonych przez Salamandrę w maju i czerwcu b.r. Szkolenie w całości poświęcone jest zagadnieniom związanym z rejestracją zwierząt z gatunków znajdujących się w aneksach A i B do rozporządzenia Rady (WE) nr 338/97. Szczegółowe informacje na temat szkolenia wraz z zaproszeniami zostały już rozesłane do wszystkich starostw powiatowych w Polsce (poza tymi, których przedstawiciele uczestniczyli w szkoleniach wiosennych). Aby wziąć udział w szkoleniu należy do 2 listopada b.r. do godz. 12:00 przesłać na adres pani Julii Kończak ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) wypełniony formularz zgłoszeniowy (wzór formularza poniżej). W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy kontaktować się z panią Julią.

Podobnie jak miało to miejsce podczas szkoleń wiosennych, PTOP „Salamandra” dzięki uzyskanemu dofinansowaniu może pokryć pełne koszty udziału jednego przedstawiciela każdego ze starostw (nie dotyczy to kosztów dojazdu), którego zgłoszenie zostanie nam przesłane we wskazanym powyżej terminie. Oferta dotyczy starostw, które nie oddelegowały swoich przedstawicieli na szkolenia w maju i czerwcu b.r.

W miarę wolnych miejsc akceptować będziemy także udział kolejnych osób z zainteresowanych starostw. Kolejni uczestnicy będą jednak musieli na miejscu sami pokryć koszty pobytu (nocleg i wyżywienie) w wysokości 292 zł/osobę. O zakwalifikowaniu kolejnych osób na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie zostanie przesłane do 3 listopada 2010.

UWAGA - liczba miejsc ograniczona. O udziale w szkoleniu decydować będzie termin nadesłanych zgłoszeń. Patronat honorowy nad tym szkoleniem objął Główny Konserwator Przyrody, przedstawiciel polskiego organu zarządzającego CITES.


Borys Kala

alt


Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_8-10.11.10.doc)Formularz zgłoszeniowy 245 Kb