Letnie warsztaty z susłem

susly-k Zapraszamy młodzież z okolic Gogolina do udziału w Letnich Warsztatach przyrodniczych z Susłem, które odbędą się 18 lipca 2018 r. w Kamieniu Śląskim.

Zajęcia podczas warsztatów poprowadzą przyrodnicy z Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody „Salamandra”. Wspólnie z nimi będzie można sprawdzić, co żyje na łąkach w gminie Gogolin. Może uda się spotkać gniewosza, padalca turkusowego, gąsiorka i rozmaite inne ciekawe gatunki. Uczestnicy poznają metodę liczenia susłów moręgowanych i pomogą w tych badaniach.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapewniamy dojazd z Gogolina. Uczestniczyć może młodzież w wieku 14-18 lat, mieszkająca w okolicach Gogolina. Szczegółowy program otrzymają zarejestrowani uczestnicy.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny do pobrania poniżej (do wyboru - w wersjach PDF lub DOC). Wypełnione i podpisane zgłoszenie należy przesłać pocztą tradycyjną, elektroniczną lub faksem (adresy podano w stopce formularza) do dnia 03.07.2018 (liczy się data wpłynięcia do naszego biura).

Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona. O udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń! Osoby, które nie zmieszczą się w puli uczestników zostaną wpisane na listę rezerwową i zostaną powiadomione w przypadku zwolnienia się miejsca.

Zajęcia organizuje PTOP „Salamandra” na zlecenie Gminy Gogolin. Wydarzenie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

stopka-loga

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Zgloszenie.pdf)Form-zgloszeniowy-PDFNieedytowalna wersja formularza zgłoszeniowego (do wypełniania ręcznego)539 Kb
Pobierz plik (Zgloszenie.doc)Form-zgloszeniowy-DOCEdytowalna wersja formularza zgłoszeniowego (do wypełniania komputerowego)1959 Kb