Pomóż susłom – zapraszamy na obozy

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” zaprasza pełnoletnich miłośników przyrody (np. studentów kierunków przyrodniczych), na dwa obozy przyrodnicze organizowany w ramach projektu przywracania polskiej przyrodzie susła moręgowanego.

Podczas obozów uczestnicy będą pod opieką specjalistów z „Salamandry” prowadzić badania liczebności susłów na dwóch odtworzonych stanowiskach tych zwierząt.

Obozy odbędą się w terminach:

  • 20-26 lipca 2010 (w Głębowicach)
  • 9-15 sierpnia 2010 (w Kamieniu Śląskim)

Udział w obozach jest bezpłatny. W Kamieniu  Śl. organizatorzy zapewniają zakwaterowanie w szkole. W Głębowicach zakwaterowanie jest we własnych namiotach. W obu miejscach zapewniony jest dostęp do łazienek. Uczestnicy otrzymują diety pobytowe.

Szczegółowe informacje o obu obozach można uzyskać pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pod którym należy także przesłać formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc na obu obozach jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie przez zgłaszających warunków formalnych.

Andrzej Kepel, Julia Kończak
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY-obozy_suslowe.doc)Formularz złoszeniowy na obozy 32 Kb