Policz susła - zapraszamy na obozy przyrodnicze

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” zaprasza pełnoletnich miłośników przyrody (np. studentów kierunków przyrodniczych), na trzy obozy przyrodnicze organizowane w ramach projektu reintrodukcji susła moręgowanego w Polsce.

Obozy mają na celu zbadanie liczebności susłów na trzech odtworzonych stanowiskach tych zwierząt oraz prowadzenie obserwacji w ich naturalnym środowisku.

Obozy odbędą się w terminach:

  • 8-14 lipca 2011 - stanowisko w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie) MAMY JESZCZE 1 WOLNE MIEJSCE
  • 21-27 lipca 2011 - stanowisko w Jakubowie Lubińskim (woj. dolnośląskie) UWAGA! W CHWILI OBECNEJ MAMY KOMPLET UCZESTNIKÓW NA TEN OBÓZ. ZAPISUJEMY TYLKO NA LIŚCIE REZERWOWEJ.
  • 8-14 sierpnia 2011 - stanowisko w Głębowicach (woj. dolnośląskie) Witam,
    w chwili obecnej mamy już komplet na obóz w Kamieniu Śląskim. UWAGA! W CHWILI OBECNEJ MAMY KOMPLET UCZESTNIKÓW NA TEN OBÓZ. ZAPISUJEMY TYLKO NA LIŚCIE REZERWOWEJ.

Udział w obozach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie. Uczestnicy otrzymują diety pobytowe.

Liczba miejsc na obozach jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie przez zgłaszających warunków formalnych. Przewidujemy także utworzenie listy rezerwowej. Z osobami zakwalifikowanymi do udziału w obozie zostaną podpisane umowy o wolontariacie.

Szczegółowe informacje o obozach można uzyskać pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pod którym należy także przesłać formularz zgłoszeniowy.

Julia Kończak


alt

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_obozy_suslowe_2011.doc)FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_obozy_suslowe_2011.doc 30 Kb