Zapraszamy na liczenie susłów

Kamien 2014 A.Ziarkiewicz Jeśli interesuje cię przyroda, chcesz na własne oczy zobaczyć susła moręgowanego - sławnego śpiocha oraz nie straszna ci praca w terenie, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w letnich obozach przyrodniczych organizowanych przez PTOP "Salamandra" w ramach Programu "SUSEŁ". Będziemy badać liczebności susłów na stanowiskach tych zwierząt oraz prowadzić obserwacje w ich naturalnym środowisku.

Uczestnikiem obozu może być osoba pełnoletnia. 

Terminy:

  • 13-20 lipca 2015 - stanowisko w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie) UWAGA! NA TEN TERMIN WPISUJEMY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ, 
  • 28 lipca - 5 sierpnia 2015 - stanowiska w  Głębowicach i Jemielnie  (woj. dolnośląskie) UWAGA! NA TEN TERMIN WPISUJEMY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ 

Udział w obozach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie. 
Uczestnicy  otrzymują diety pobytowe. 

Liczba miejsc na obozach jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie przez zgłaszających warunków formalnych. Przewidujemy także utworzenie listy rezerwowej. Z osobami zakwalifikowanymi do udziału w obozie zostaną podpisane umowy o wolontariacie.

Szczegółowe informacje o obozach można uzyskać pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pod który należy także przesłać formularz zgłoszeniowy (do ściągnięcia poniżej).

Julia Kończak


Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (obozy_zgloszenie_2015.doc)obozy_zgloszenie_2015.doc 32 Kb