Konkursy przyrodnicze - etapy finałowe

Informujemy, że etapy finałowe konkursów przyrodniczych, organizowanych przez PTOP "Salamandra" w roku szkolnym 2017/208 odbędą się w następujących terminach oraz miejscach:

- etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych 'Parki narodowe w Polsce" - 24 marca 2018 r., godz. 10.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Os. Czecha 59 (Rataje). Przewidywany czas trwania imprezy - 3 godziny.

- etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Płazy i gady Polski" - 21 kwietnia 2018 r., godz. 10.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Os. Czecha 59 (Rataje). Przewidywany czas trwania imprezy - 3 godziny. W załączeniu - lista osób zakwalifikowanych do tego etapu.

Dojazd do ZSO nr 4 z przystanku przy Dworcu Głównym - tramwajem nr 18 do przystanku nr 2 przy ul. Kórnickiej, a następnie tramwajem nr 5 lub 17 do przystanku na Os. Czecha.

- etap ponadwojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Płazy i gady Polski" - 12 maja 2018 r., w Świebodzinie (dokładne miejsce zostanie podane uczestnikom w kwietniu).

 kumak nizinny Skorupka

Fot. Tomasz Skorupka

Do zobaczenia!

Ewa Olejnik

Sponsorzy Konkursów:

WFOSiGW-Poznan male 2


Kuratorium Oświaty w Poznaniu


ezegarki

 

garaze-logo

KS dawne Kampanie male

 

teamsolution-logo

jafar-logo-1

logo ios pl pion CMYK JPG Male

logo MPN male

Wielkopolski okragle podstawowe cmyk male

bialowieski dobry male

 

logo wigierski nowe male

 

Swietokrzyski okragle podstawowe male

Roztoczanski okragle podstawowe rgb male

Pieninski male

 

ujscie warty dobre male

 

logo Biebrzanski PN male

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO.pdf)LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO.pdfLista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego64 Kb