Konkurs "Ptaki lasów" - etap wojewódzki

Z ogromną radością i wytęsknieniem informujemy, że etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych "Ptaki lasów" odbędzie w tym roku "na żywo"! :)

Wszystkich zakwalifikowanych uczniów (lista załączona do artykułu) i ich nauczycieli zapraszamy dn. 19 marca (sobota), do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu (Os.Czecha 59). Dojazd z przystanku przy Dworcu Głównym - tramwajem nr 5 (kierunek - Unii Lubelskiej). Początek imprezy - godz. 10.00. Przewidywany czas trwania Konkursu - maks. 3 godziny.

Do etapu wojewódzkiego Konkursu zostało zakwalifikowanych 81 uczniów z punktacją minimum 16 pkt. 7 uczniów uzyskało punktację maksymalną :)

Gratulujemy uczniom oraz Wam drodzy Nauczyciele i dziękujemy za nieustającą pasję edukacyjną. Oraz życzymy gorąco bardziej sprzyjających niż ostatnio warunków pracy...

Wśród pytań etapu wojewódzkiego pojawi się na pewno rozpoznawanie gatunków na podstawie głosów oraz zdjęć, zachęcamy więc uczniów do przedkonkursowego oddania się przyjemnym wrażeniom słuchowym i wzrokowym :)

Na zwycięzców czekają jak zwykle liczne nagrody - książki, ale nie tylko... Dla laureatów ścisłego finału mamy m.in. grę planszową - "Na skrzydłach", wydaną przez Wydawnictwo REBEL.

gra na skrzydlach fota male

Również nauczycieli laureatów nie odeślemy z pustymi rękoma :) Nie ustajemy też w dalszym zdobywaniu atrakcyjnych nagród. I jak zwykle wierzymy, że główną nagrodą dla wszystkich uczestników jest wartościowa relacja z przyrodą...

Do zobaczenia! :)

Ewa Olejnik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

600-915-411

Konkursy wspierają:

WFOS logo kolor male

Ubrania do Oddania logo

Leszczyńska Grupa OTOP, Nadleśnictwo Babki, Nadleśnictwo Karczma Borowa, Nadleśnictwo Durowo, Nadleśnictwo Koło, Nadleśnictwo Krotoszyn, Nadleśnictwo Łopuchówko, Nadleśnictwo Płytnica, Nadleśnictwo Pniewy, Nadleśnictwo Taczanów, Nadleśnictwo Tuczno, Nadleśnictwo Turek, Nadleśnictwo Włoszakowice

oraz

Biologia logotyp male

KS dawne Kampanie male

Rebel logo 4 male

logo cmyk pelna wersja wp male

pasny buriat male

Jestem-na-pTAK-Logo male

IOS logo male

logo akapit-press male

logo alphabet

logo aplphabet poleasingowe

logo krosno weganskie male

logo seb-comp

logo zdro-vita

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Ptaki lasow_etap wojewodzki.pdf)Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego 36 Kb