Konkurs "Skrzydlaci mieszkańcy naszych lasów" - etap okręgowy i wojewódzki

Przypominamy, że etap okręgowy Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Skrzydlaci mieszkańcy naszych lasów” odbędzie się 18 stycznia 2014 r. (sobota), o godz. 10.00, w wyznaczonych przez „Salamandrę” szkołach.

Poniżej zamieszczamy linka do spisu szkół uczestniczących w Konkursie, wraz z przyporządkowanym im miejscem, w którym odbędzie się etap okręgowy dla uczniów danej szkoły. (Informacja ta została wysłana do szkół drogą mailową 18 grudnia).

Jednocześnie informujemy, że etap wojewódzki Konkursu odbędzie się 1 marca (sobota), o godzinie 10.00, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Os. Czecha 59 (Rataje). Przewidywany czas trwania imprezy - 3 godziny. Dojazd na miejsce z przystanku przy  Dworcu Głównym  (Zintegrowane Centrum Komunikacyjne) - tramwajem nr 18 do przystanku nr 2 przy ul. Kórnickiej, a następnie tramwajem nr  5 lub 17 do przystanku na Os. Czecha.   

Życzymy powodzenia!

Ewa Olejnik

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (spis_szkol_z_okregami_skrzydlaci_2014.pdf)spis_szkol_z_okregami_skrzydlaci_2014.pdfSpis szkół z okręgami45 Kb