Pomóż poprawiać wizerunek nietoperzy – ZAGŁOSUJ!

PTOP „Salamandra” prosi wszystkich pełnoletnich miłośników nietoperzy i przyrody o pomoc w uzyskaniu wsparcia projektu promującego ochronę nietoperzy, w ramach konkursu LECHSTATER. Wystarczy poświęcić kilkanaście sekund na oddanie głosu!

glosuj-na-mnie

Program „Nocne życie fortów”, który zgłosiliśmy do konkursu, obejmuje działania edukacyjne, promujące nietoperze i ich ochronę. Będzie to seria bezpłatnych wieczornych zajęć w poznańskich fortach, podczas których zainteresowani mieszkańcy Poznania (i nie tylko) będą mogli zobaczyć i usłyszeć na żywo kilka gatunków nietoperzy – podziwiać ich powietrzne akrobacje oraz godowe pieśni. Z grantu zostanie m.in. zakupiony sprzęt umożliwiający uczestnikom zajęć słyszenie nietoperzy. Więcej informacji można znaleźć pod podanym wyżej linkiem.

Pierwszy etap za nami – program został zakwalifikowany do finału konkursu. O tym, które przedsięwzięcia otrzymają granty, zadecydują głosy internautów. Stąd nasz apel. Głosować można raz dziennie do 17 maja. Pokażmy, że programy dotyczące przyrody mogą skutecznie konkurować z imprezami rekreacyjnymi i kulturalnymi. Głosowanie odbywa się na stronie LECHSTARTER. Głosować mogą tylko osoby pełnoletnie (trzeba zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji i logowania). Aby zagłosować na nasz program, trzeba go szukać w kategorii Mikrogranty (tytuł „Nocne życie fortów”). Oczywiście będziemy wdzięczni za każdy, nawet pojedynczy głos, ale zachęcamy do systematyczności. W naszej kategorii wsparcie uzyska 7 projektów. Zdecydować może bardzo niewielka przewaga głosów. Prosimy też o rozpropagowanie tej informacji wśród znajomych. Będziemy ją także zamieszczać na Facebooku – można udostępniać.

Dziękujemy za pomoc!
Zespół PTOP „Salamandra”