Pokażemy nocne życie fortów

L-S-otrzymanie Z przyjemnością informujemy, że w wyniku głosowania internautów projekt edukacyjny PTOP „Salamandra” pt. „Nocne życie fortów” zakwalifikował się do puli przedsięwzięć dofinansowanych w tegorocznej edycji programu LECHSTARTER. Dziś Marta Kepel – pomysłodawca i kierowniczka projektu – wzięła udział w spotkaniu w Warszawie z organizatorem konkursu, podczas którego oficjalnie ogłoszono wyniki i objaśniono zasady rozliczania grantów.

W ramach przedsięwzięcia zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt, umożliwiający oglądanie i słuchanie nietoperzy podczas ich nocnej aktywności. Z jego wykorzystaniem pod koniec lata i na początki jesieni zostaną przeprowadzone otwarte warsztaty dla mieszkańców Poznania, łączące zajęcia edukacyjne z możliwością osobistego spotkania z tymi tajemniczymi i mała znanymi stworzeniami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w głosowaniu i popierali nasz projekt. Dzięki regularnemu wsparciu setek osób nasz projekt uzyskał dobrą, piątą lokatę. W kategorii mikrogramów, w której startowaliśmy, dotację otrzyma 7 projektów z najwyższą liczbą głosów. Wszystkim konkurentom także dziękujemy za ekscytującą rywalizację, a zdobywcom grantów życzymy udanych projektów.

O terminach warsztatów i możliwości zapisów będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB. Serdecznie zapraszamy.