XXIV Ogólnopolska Konferencja Chiropterologicznamopek-OKCh W dniach 13-15 listopada, w Kazimierzu Dolnym, odbędzie się kolejne krajowe „rojenie” badaczy nietoperzy - Ogólnopolska Konferencja Chiropterologiczna (OKCh).

Dziś ukazał się pierwszy Komunikat XXIV OKCh, która w tym roku odbędzie się na Lubelszczyźnie. Zgłaszać wystąpienia i udział można do 25 września br. W poniżej zamieszczonym pliku znajduje się tekst komunikatu, cennik, schemat streszczenia oraz formularz zgłoszenia.

Organizatorami tegorocznej Konferencji są Lubelskie Towarzystwo Ornitologiczne oraz Sekcja Teriologiczna Studenckiego Koła Naukowego Biologów UMCS.

Kolejnego komunikatu można się spodziewać we wrześniu. Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich OKCh, ze względu na wzrastającą liczbę badaczy nietoperzy w Polsce oraz ograniczoną liczbę miejsc na Konferencji, zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania swojego udziału.

 

Patron medialny XXIV OKCh:
patron 

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Komunikat_1_XXIV_OKCh.doc)Komunikat 1 i formularz zgłoszeniowyKomunikat 1 XXIV OKCh, cennik, schemat streszczenia, formularz zgłoszeniowy95 Kb