Przyroda Poznania – zapraszamy na warsztaty plenerowe dla każdego

IMG 7185 2 Lubisz odwiedzać rezerwat Meteoryt Morasko, ale zawsze zastanawiało cię, co w nim jest takiego szczególnego poza kraterami? Chciałbyś wiedzieć, dlaczego niektóre obszary przyrodnicze są cenniejsze od innych i jakie to może mieć znaczenie? Lubisz obserwować zwierzęta, ale myślisz, że miejska przestrzeń to nie miejsce dla chronionych gatunków?
Wybierz się z nami w teren! Zarówno indywidualnych chętnych, jak i grupy zorganizowane z Poznania zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach plenerowych. Postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania i pokazać, że Poznań jest wciąż miastem bogatym w dziką przyrodę i można tu spotkać wiele roślin i zwierząt charakterystycznych dla naturalnych lasów, pól, łąk i mokradeł. Z nami poznasz znaczenie terenów zielonych dla mikroklimatu miasta, rekreacji i edukacji oraz ochrony różnorodności biologicznej nie tylko w skali Poznania.

Chętnych indywidualnych zapraszamy do zapisywania się na poniższe terminy i miejsca:

  • Rezerwat Meteoryt Morasko

- sobota 12 X, godziny 9:00 do 11:00 

- sobota 12 X, godziny 11:30 do 13:30

- niedziela 13.10, godziny 9:00 do 11:00

- niedziela 13.10, godziny 11:30 do 13:30

  • Mokradła Różanego Potoku

- czwartek 10.10 godzina 17:00 do 19:00

- piątek 11.10 godzina 17:00 do 19:00

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość indywidualnego dobrania dat i godzin.

Liczba miejsc ograniczona! Chętni proszeni są o pisanie pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Należy podać imię i nazwisko zgłaszającego się uczestnika, liczbę osób, e-mail (jeśli jest inny niż ten, spod którego wysyłano zgłoszenie) i telefon kontaktowy oraz informację: którego z terminów dotyczy zgłoszenie (można zaznaczyć, czy w przypadku braku miejsca w preferowanym terminie, zapisać na inny). Zgłoszenie nie jest równoznaczne z rejestracją. O przyjęciu zgłoszenia lub o wyczerpaniu się miejsc w danym terminie będziemy informować. W mailach do zarejestrowaych uczestników poinformujemy także o miejscu spotkania i szczegółach organizacyjnych. 

Dzięki wsparciu warsztató przez Miasto Poznań udział w nich jest bezpłatny.

W związku z RODO informujemy, że przesłane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu rejestracji uczestników i kontaktu z nimi w związku ze spotkaniami. Nie będą nikomu udostępniane ani wykorzystywane do jakichkolwiek innych celów. Przekazanie danych jest dobrowolne, ale jednocześnie konieczne w celu dokonania rejestracji.

SFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH MIASTA POZNANIA

LOGO-POZnan