Podziel się swoim zachwytem przyrodą czyli FOTO-EKO 2020

Już po raz dwudziesty ósmy zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO osoby, którym udaje się zachwyt dzikim życiem przekazać za pomocą uchwyconych w fotograficznym kadrze malowniczych krajobrazów, zaprzątniętych swoimi sprawami zwierząt, cieszących oko różnorodnością kształtów roślin.

logo fotoeko malutkie

Prace na Konkurs można zgłaszać do 31 sierpnia br. za pośrednictwem strony internetowej: http://www.foto-kurier.pl/uzytkownik/twoje_zdjecia.html. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 30 września. W Konkursie nagradzane są trzy najlepsze prace oraz przyznawane są wyróżnienia. Ich autorzy sami dokonają wyboru nagród rzeczowych (np. sprzętu lub akcesoriów fotograficznych albo turystycznych), w ramach określonych  przez nas kwot, podanych w Regulaminie.

Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że autor zapoznał się z Regulaminem oraz z załącznikiem dotyczącym ochrony danych osobowych i akceptuje wszystkie zawarte w nich warunki i zasady. Dokumenty te załączone są poniżej artykułu.

Główny cel FOTO-EKO to pokonkursowa wystawa, która ma w odbiorcach wywoływać pozytywne, zaangażowane nastawienie do przyrody. Na ok. 20 planszach prezentujemy co roku najbardziej, naszym zdaniem, edukacyjne prace, zgłoszone na konkurs. Jeśli słyszymy, że dzieci w trakcie demontowania wystawy w szkole wołają do nauczycielki - „Niech Pani nie zabiera tej wystawy! Jest taka piękna!” to znaczy, że cel zostaje osiągnięty :). I tego kierunku staramy się trzymać.
Pierwszą ekspozycję wystawy planujemy zorganizować w listopadzie br. w Palmiarni Poznańskiej. Następnie wystawa przez ok. rok udostępniana będzie nieodpłatnie zainteresowanym instytucjom, głównie szkołom z województwa wielkopolskiego.

PODZIEL SIĘ SWOIM ZACHWYTEM! :)

Ewa Olejnik

Przedsięwzięcie dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Logo WFOSiGW nowe male

Pozostali sponsorzy:

Logo www black copy mniejsze

KS dawne Kampanie male

logo cmyk pelna wersja wp male

 akapit press male

 

amed24 male

city sklep male

coface male

dobre ziele male

klinika kwiatek male

ozone mask male

 pfadvisors male

hd cinema male

Patroni medialni:

Magazyn logo czarne male

Logo www black copy mniejsze

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (REGULAMIN_FOTO-EKO_2020.pdf)REGULAMIN_FOTO-EKO_2020.pdf 133 Kb
Pobierz plik (RODO_2020.pdf)RODO_2020.pdf 31 Kb