Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO po raz trzydziesty!

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" po raz trzydziesty organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO!

logo fotoeko malutkie

Przedmiotem Konkursu są zdjęcia przedstawiające przyrodę Polski (dziko występujące rośliny, grzyby, zwierzęta lub ciekawe przyrodniczo miejsca). Głównym jego celem jest utworzenie z nagrodzonych prac wystawy, która udostępniana jest wielkopolskim szkołom, w których zdjęcia oczarowują młodych odbiorców, tym samym spełniając swoją edukacyjną misję.

Prace na Konkurs można zgłaszać do 31 sierpnia br. za pośrednictwem strony internetowej: http://www.foto-kurier.pl/uzytkownik/twoje_zdjecia.html

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 20 września. Nagradzane są trzy najlepsze prace, którym jury przydziela pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Przyznawane są ponadto wyróżnienia. Jury może wyróżnić dowolną liczbę prac.

Dla laureatów (miejsc I, II, III oraz wyróżnionych) przewidziano nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania w sklepach internetowych, a także nagrody niespodzianki o łącznej wartości minimum 3 tysiące złotych.

Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że autor zapoznał się z Regulaminem (załaczony do artykułu) oraz z załącznikiem dotyczącym ochrony danych osobowych i akceptuje wszystkie zawarte w nich warunki i zasady.

Prace nagradzane w poprzednich edycjach FOTO-EKO obejrzeć można tutaj: http://www.salamandra.org.pl/nagrodzonezdjecia.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Ewa Olejnik

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konkurs wspierają:

Nadleśnictwa: Durowo, Krzyż, Łopuchówko, Turek, Wloszakowice

oraz

WFOS logo kolor mniejsze

Logo www black copy mniejsze

04-patona-protect-series male

logo cmyk pelna wersja wp male

Ubrania do Oddania logo

KS dawne Kampanie male

homeview

jpadwokaci

language-link

oskduet

pannotariusz1


Patronat medialny:

Magazyn logo czarne male

Logo www black copy mniejsze

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (REGULAMIN_FOTO-EKO_2022.pdf)REGULAMIN_FOTO-EKO_2022.pdf 335 Kb
Pobierz plik (RODO_2022.pdf)RODO_2022.pdf 53 Kb