Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu FOTO-EKO!

 

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" po raz trzydziesty pierwszy organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO!

logo fotoeko malutkie

Przedmiotem Konkursu są zdjęcia przedstawiające przyrodę Polski (dziko występujące rośliny, grzyby, zwierzęta lub ciekawe przyrodniczo miejsca). FOTO-EKO przyświeca idea pokazywania przyrody w warunkach zastanych, bez ingerencji fotografującego. Z prac nagrodzonych powstanie jak zwykle wystawa, która udostępniana będzie nieodpłatnie szkołom w Wielkopolsce (głównie z niewielkich miejscowości czy wiosek). Wierzymy, że zdjęcia uruchamiają lub potęgują w młodych głowach podziw i szacunek dla złożoności naszej przyrody i że to jedna z tych małych ale skutecznych kropelek, które dokładają się do kształtowania w uczniach mądrego nastawienia do Natury.

Prace na Konkurs można zgłaszać do 20 sierpnia br. za pośrednictwem strony internetowej: http://www.foto-kurier.pl/uzytkownik/twoje_zdjecia.html. Po wybraniu zakładki „dodaj zdjęcie” proszę wybrać galerię „FOTO-EKO’23”.

Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace. W przypadku zgłoszenia większej liczby prac, żadna z fotografii zgłoszonych przez autora tych prac nie będzie rozpatrywana w Konkursie!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 10 września. Nagradzane są trzy najlepsze prace, którym jury przydziela pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Przyznawane są ponadto wyróżnienia. Jury może wyróżnić dowolną liczbę prac (zazwyczaj 10).

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 3 tysięcy złotych: sprzęt fotograficzny, sportowy, turystyczny, elektroniczny, komputerowy, książki o tematyce przyrodniczej.

Regulamin FOTO-EKO 2023 w załączeniu.

Informacja o Konkursie znajduje się m.in. także na stronie https://fajnekonkursy.pl/.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Ewa Olejnik Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konkurs wspierają:

WFOS logo kolor male

Logo www black copy mniejsze


patona-printlogo-protect1 male


Patronat medialny:

Magazyn logo czarne male

 

Logo www black copy mniejsze


Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (RODO_2023.pdf)RODO 66 Kb
Pobierz plik (REGULAMIN_FOTO-EKO_2023.pdf)Regulamin FOTO-EKO 2023 145 Kb